iStat Menus

iStat Menus 4.10

Monitoruj procesy Mac na pasku menu

Zalety

  • Gustowny i dyskretny
  • Monitoruje absolutnie wszystko
  • Elegancki panel sterowania ułatwia monitorowanie aktywacji

Wady

  • Sprawia, że ​​pasek menu jest trochę zagracony
  • Niektóre informacje nie są przydatne dla większości użytkowników

Doskonały
9

iStat Menus to gustowny i dyskretny monitor zasobów, który spokojnie siedzi na pasku menu i monitoruje wszystkie najważniejsze komponenty komputera Mac w czasie rzeczywistym.

Deweloper programu iStat Menus mówi: "uwielbiamy łatwe w obsłudze, nienagannie zaprojektowane małe aplikacje" i trudno jest twierdzić, że menu iStat nie jest niczym innym. Zakres informacji dostępnych za pośrednictwem menu iStat jest imponujący. Czujniki temperatury w szczególności obejmują wszystko, od karty AirPort po obudowę baterii, a nawet zasilanie. Możesz włączać i wyłączać poszczególne elementy za pomocą bardzo łatwego w użyciu centrum sterowania.

Aby zobaczyć szczegółowy odczyt aktywności procesora, temperatur i pozostałego miejsca na dysku twardym, wystarczy włączyć jeden z symboli monitora menu iStat na pasku menu. Jedyną lekką wadą, jaką odkryłem, jest to, że pracując na MacBooku, pasek menu może wkrótce wyglądać na bardzo zagracony, jeśli aktywujesz wszystkie funkcje monitorowania naraz. Wkrótce masz cały szereg elementów monitorujących zajmujących cały pasek. Nie ma również żadnych preferencji, więc nie można udoskonalić funkcji monitorowania zgodnie z potrzebami.

Jeśli chcesz precyzyjnie odczyty temperatury i statystyki wydajności na Macu, iStat Menus jest wszechstronnym i niesamowicie potężnym narzędziem.

Dodano ciemny rozwijany motyw. Dodano biały motyw menu (dla tych z ciemnym pasku menu Mac). Dodano więcej opcji dostosowywania w Dyskach dodatkowych. Przeniesiono aktywność dysku do głównego menu rozwijanego w Dyskach. Ulepszono kolejność pobierania i przesyłania, aby była bardziej spójna. Naprawiono niektóre problemy z instalacją. Naprawiono kilka problemów z kalendarzem. Naprawiono zegary światowe w niewłaściwej kolejności w niektórych przypadkach. Naprawiono problem, który powodował, że pasek menu przestał się aktualizować.

Zmiany

  • Dodano ciemny rozwijany motyw. Dodano biały motyw menu (dla tych z ciemnym pasku menu Mac). Dodano więcej opcji dostosowywania w Dyskach dodatkowych. Przeniesiono aktywność dysku do głównego menu rozwijanego w Dyskach. Ulepszono kolejność pobierania i przesyłania, aby była bardziej spójna. Naprawiono niektóre problemy z instalacją. Naprawiono kilka problemów z kalendarzem. Naprawiono zegary światowe w niewłaściwej kolejności w niektórych przypadkach. Naprawiono problem, który powodował, że pasek menu przestał się aktualizować.

Najczęściej pobierane Programy narzędziowe na mac

Więcej
iStat Menus

Download

iStat Menus 4.10

Opinie użytkowników o iStat Menus